Zagraj teraz!

Amerykańskie lotto dostępne w Polsce przez Internet!

amerykańskie lottoCzy wiesz, że amerykańskie loterie liczbowe cieszą się w Polsce ogromnym zainteresowaniem? Codziennie w Internecie mnóstwo osób poszukuje rzetelnych informacji, dzięki którym mogą dowiedzieć się jak grać w Mega Millions czy Powerball, jak zwiększyć swoje szanse na wygraną czy jak przedstawiają się ostatnie wyniki losowania lotto. Naprawdę wielu Polaków zastanawia się w jaki sposób można zagrać w amerykańskie lotto przebywając na terenie Polski. W teorii jest to niemożliwe, a w praktyce wiele rzeczy można zrobić przez Internet – rozbić amerykański bank lotto również!

W polskich kolekturach stacjonarnych nie ma możliwości dokonania zakupu losów Mega Millions i Powerball. Najprawdopodobniej nigdy w Polsce nie pojawią się wymienione loterie w tradycyjnej formie, ponieważ Totalizator Sportowy ma monopol na organizację gier liczbowych. Gracze, którzy chcieliby zagrać o naprawdę bardzo duże kumulacje sięgające kilkuset milionów dolarów, mogą skorzystać z opcji gry przez Internet. Coraz więcej serwisów pośredniczących w zakupie losów proponuje swoim graczom losy loterii Mega Millions i Powerball i to na bardzo dobrych warunkach cenowych. Losy są nieznacznie droższe, niż te kupowane osobiście na terenie USA, a tak samo uprawniają do odbioru nagrody pieniężnej, gdy wyniki lotto okażą się być korzystne dla gracza.

Kumulacja Powerball czy rekordowa kumulacja Mega Millions to pule, które naprawdę są godne uwagi. Właśnie te wielomilionowe pule nagród sprawiają, że Polacy chcą grać w amerykańskie loterie liczbowe, by spełnić swój amerykański sen o byciu wielkim milionerem. Nawet podstawowe pule nagród w tych loteriach wielokrotnie przewyższają podstawową pulę nagród w polskim lotto. Nie można się więc dziwić, że każde losowanie amerykańskich loterii przyciąga zainteresowanie i powoduje, że mnóstwo graczy decyduje się na zamówienie przez Internet swoich losów z wybranymi przez siebie liczbami bądź z liczbami z metody chybił-trafił.

Po zakupie losów amerykańskiej loterii pozostaje już tylko czekać na wyniki lotto i trzymać kciuki, by okazały się pomyślne i wygrywające. Z danych udostępnianych przez serwisy oferujące losy lotto przez Internet wynika, że na razie jeszcze żaden Polak nie zdobył głównej nagrody, ale padały już wielokrotnie mniejsze wygrane, np. 50 000 dolarów czyli około 200 000 złotych! Z całą pewnością nikt by taką nagrodą pieniężną nie pogardził!

Lotto online

Największa kumulacja Lotto - 60 milionów złotych!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy Lotto przez Internet.

Graj w Lotto online!

Mega Millions online

Największa kumulacja Mega Millions - 656 milionów dolarów!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy Mega Millions przez Internet.

Graj w Mega Millions online!

SuperEnalotto online

Największa kumulacja SuperEnalotto - 177 milionów euro!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy SuperEnalotto przez Internet.

Graj w SuperEnalotto online!

Eurojackpot online

Największa kumulacja Eurojackpot - 90 milionów euro!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy Eurojackpot przez Internet.

Graj w Eurojackpot online!

Kumulacje lotto online

Największe loterie liczbowe świata i najbardziej atrakcyjne kumulacje lotto do zdobycia.

Informacje o rosnących pulach nagród takich loterii jak: Powerball, Mega Millions, Eurojackpot, SuperEnalotto, EuroMillions, UK Lottery i polskie Lotto.

Graj w lotto przez Internet i wygrywaj ogromne nagrody pieniężne.

Świat lotto online jest przed Tobą otwarty!