Zagraj teraz!

Jak wygrać w lotto? 5 strategii wyboru szczęśliwych liczb

jak wygrać w lottoJak wygrać w lotto? To pytanie zadaje sobie większość graczy, którzy marzą o tym, by zdobyć główną nagrodę w takich loteriach jak Powerball czy Mega Millions. Podstawowa sprawa to… podjęcie decyzji o grze, bo przecież nie można wygrać jeżeli się nie gra. Warto poznać podstawowe strategie wyboru liczb i sposobu gry, które mogą zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej.

Gra w szczęśliwej kolekturze

Wielu graczy, chcąc zwiększyć szansę na wygraną, wybiera zakup losów w kolekturach, w których już wcześniej sprzedano losy, których efektem była duża wygrana w lotto. Niektórzy wierzą, że skoro coś już raz się zdarzyło to nic nie stoi na przeszkodzie, by ponownie w tym samym miejscu sprzedano szczęśliwe losy.  Owszem, zdarzało się, że w tej samej kolekturze główna wygrana padała więcej niż raz. Trzeba mieć jednak naprawdę bardzo dużo szczęścia, ale kto nie ryzykuje – ten nie ma.

Szczęśliwe numery lotto

Grając w jakąkolwiek loterię, czy to Powerball czy Mega Millions czy jakąkolwiek inną, mnóstwo osób w każdym losowaniu skreśla te same liczby. Przeważnie są to daty urodzin, numery telefonów, daty rocznic, numer w dzienniku szkolnym sprzed lat, numer mieszkania czy nawet numery rachunków bankowych. Ludzie wierzą, że ich szczęśliwe liczby, prędzej czy później przyniosą im spełnienie marzeń w postaci bardzo dużej kwoty wygranej w lotto.

Porady wróżbity

Może niektórym wydać się to dziwne, ale naprawdę istnieją osoby (i to całkiem duża ich liczba!), które decydują się na wizytę u wróżki, by otrzymać wskazówki co do wyboru liczb lub co do momentu, w którym warto zagrać w lotto. Specjaliści w dziedzinie wróżb potrafią przygotować horoskop urodzeniowy, w szczególności ważne jest rozmieszczenie planet względem siebie. Wróżby mogą pomóc otrzymać listę potencjalnych momentów w życiu, w których pisana jest szansa na dużą wygraną. Nawet jeżeli nie wierzy się w magię i horoskopy, nic nie stoi na przeszkodzie, by móc spróbować tej metody i sprawdzić czy przyniesie efekty.

Mało popularne liczby

Jeżeli strategia z ulubionymi numerami nie przynosi efektów, można spróbować metody, która opiera się na skreślaniu liczb wybieranych przez innych graczy najrzadziej. Takie dane można opracować statystycznie, ale to wymaga matematycznego zacięcia, biegłości w statystyce, a przede wszystkim cierpliwości. Jednak jeżeli te liczby zostaną wybrane w losowaniu lotto, można mieć pewność, że zdobędzie się naprawdę wysoką nagrodę, bo niewiele innych osób zdecyduje się postawić właśnie na te liczby.

Grupowe lotto

Coraz więcej osób decyduje się na to, by grać w lotto nie w pojedynkę, ale w grupie. Kupując większą liczbę losów Powerball czy Mega Millions, można znacznie zwiększyć szansę na wygraną. Więcej losów – większe prawdopodobieństwo zdobycia nagrody. Jednak indywidualna osoba, z ograniczonymi środkami finansowymi, nie może sobie pozwolić na zakup wielu losów. Dzięki grze w grupie (np. rodzina, znajomi, koledzy z pracy) można za ten sam wkład indywidualny kupić większą liczbę losów. Wiąże się to jednak z tym, że w przypadku wygranej, nagrodę trzeba podzielić na liczbę członków grupy.

Nie zastanawiaj się już jak wygrać w lotto – wybierz strategię, która najbardziej Ci odpowiada i zagraj w Powerball lub Mega Millions bądź w każdą inną loterię, która zdobyła Twoje zainteresowanie. Żeby móc wygrać w lotto – trzeba odważyć się na grę!

Lotto online

Największa kumulacja Lotto - 60 milionów złotych!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy Lotto przez Internet.

Graj w Lotto online!

Mega Millions online

Największa kumulacja Mega Millions - 656 milionów dolarów!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy Mega Millions przez Internet.

Graj w Mega Millions online!

SuperEnalotto online

Największa kumulacja SuperEnalotto - 177 milionów euro!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy SuperEnalotto przez Internet.

Graj w SuperEnalotto online!

Eurojackpot online

Największa kumulacja Eurojackpot - 90 milionów euro!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy Eurojackpot przez Internet.

Graj w Eurojackpot online!

Kumulacje lotto online

Największe loterie liczbowe świata i najbardziej atrakcyjne kumulacje lotto do zdobycia.

Informacje o rosnących pulach nagród takich loterii jak: Powerball, Mega Millions, Eurojackpot, SuperEnalotto, EuroMillions, UK Lottery i polskie Lotto.

Graj w lotto przez Internet i wygrywaj ogromne nagrody pieniężne.

Świat lotto online jest przed Tobą otwarty!