Zagraj teraz!

Jubileuszowe losowanie EuroMillions – 1000 losowań już za nami!

losowanie EuroMillionsOkrągłe, 1000. losowanie EuroMillions to nie lada wydarzenie w świecie gier lotto. Nic więc dziwnego, że media aż huczą o tym, że w piątkowym losowaniu po raz 1000. wybierano szczęśliwe liczby, które mogą przynieść wielkie pieniądze. Europejska loteria wystartowała w 2004 roku, a więc już 13 lat przynosi szczęście graczom i oferuje im naprawdę wysokie nagrody pieniężne. Z okazji tego niezwykłego jubileuszu, warto poświęcić chwilę i zapoznać się z liczbami, które naprawdę robią wrażenie.

Od 2004 roku w loterii wygrano łącznie aż 34,6 miliarda euro. Czy można wyobrazić sobie tak wielkie pieniądze? To wręcz niemożliwe! Ciekawostką są statystyki dotyczące łącznej wysokości wygranych zdobytych przez graczy z danego kraju, a także statystyki dotyczące liczby jackpotów wygranych przez miłośników loterii z danego kraju. Tego typu wyniki lotto mogą być sporą ciekawostką i godną uwagi informacją.

Francja zajmuje pierwsze miejsce w obu tych kategoriach. Łączna wysokość wygranych EuroMillions zdobytych dzięki losom kupionym we Francji to 490 900 000 euro. Francuzi zdobyli również aż 85 kumulacji w ciągu tych 13 lat istnienia loterii.  Drugą lokatę w kategorii wysokości łącznych wygranych zajmuje Wielka Brytania z kwotą 481 100 000 euro. UK zajmuje również silną, trzecią pozycję w kategorii liczby zdobytych kumulacji – 65. Kto zajmuje drugą pozycję? Hiszpania, na terenie której kupiono szczęśliwe losy EuroMillions uprawniające do odbioru 82 jackpotów.

Ciekawostką są również wyniki ankiety przeprowadzonej wśród 6000 graczy stawiających na europejskie lotto. Aż 70% osób, które grają w EuroMillions, wolałoby zachować dla siebie fakt zdobycia nagrody, czyli pozostać anonimowymi milionerami. Na uwagę zasługuje również fakt, że jedynie 23% ankietowanych osób zdecydowałoby się porzucić swoją pracę. Nie oznacza to, że po wygranej świeżo upieczeni milionerzy nie chcieliby zdecydować się na choć trochę odpoczynku. Najchętniej wybierane w ankiecie miejsce na wakacje to Karaiby, USA czy przepiękny Dubaj.

A Ty co byś zrobił, gdybyś poprawnie wytypował numery lotto i wygrał duże pieniądze w EuroMillions? Zachowałbyś tę informację dla siebie czy chciałbyś uniknąć anonimowości? Porzuciłbyś pracę i wybrałbyś się na wspaniałe wakacje? A może nic w Twoim życiu by się wyraźnie nie zmieniło?

Sprawdź aktualne kumulacje EuroMillions i wybierz swoje liczby, dzięki którym będziesz mógł zagrać w największą loterię liczbową w Europie.

Lotto online

Największa kumulacja Lotto - 60 milionów złotych!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy Lotto przez Internet.

Graj w Lotto online!

Mega Millions online

Największa kumulacja Mega Millions - 656 milionów dolarów!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy Mega Millions przez Internet.

Graj w Mega Millions online!

SuperEnalotto online

Największa kumulacja SuperEnalotto - 177 milionów euro!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy SuperEnalotto przez Internet.

Graj w SuperEnalotto online!

Eurojackpot online

Największa kumulacja Eurojackpot - 90 milionów euro!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy Eurojackpot przez Internet.

Graj w Eurojackpot online!

Kumulacje lotto online

Największe loterie liczbowe świata i najbardziej atrakcyjne kumulacje lotto do zdobycia.

Informacje o rosnących pulach nagród takich loterii jak: Powerball, Mega Millions, Eurojackpot, SuperEnalotto, EuroMillions, UK Lottery i polskie Lotto.

Graj w lotto przez Internet i wygrywaj ogromne nagrody pieniężne.

Świat lotto online jest przed Tobą otwarty!