Zagraj teraz!

Kumulacja Powerball zdobyta 1 kwietnia i to nie Prima Aprilis!

PowerballKażdy dzień jest dobry, by wygrać w lotto! Przekonał się o tym jeden z amerykańskich graczy, który w dość wyjątkowy dzień, bo 1 kwietnia czyli w Prima Aprilis, dowiedział się że jego kupon jest przepustką do odbioru wysokiej nagrody w loterii Powerball. Czy można mu się dziwić, że nie od razu uwierzył, że to do niego uśmiechnął się los i sprawił, że kumulacja Powerball trafi w jego ręce?

1 kwietnia w USA to Fool’s Day, czyli dzień żartów i dowcipów. Mężczyzna, który kupił swój los w stanie Arizona, w miejscowości Littlefield w sklepie Scenic General Store, dokładnie tego dnia wygrał nagrodę pierwszego stopnia – 60 milionów dolarów. Nie była to najwyższa, ani nawet jedna z najwyższych kumulacji w Powerball, ale 60 milionów dolarów to i tak kwota, o której można jedynie pomarzyć… chyba, że odważymy się zagrać w lotto!

Gracz, którego los kupiono w Arizonie, nie ujawnił się, a więc nie wiadomo czy jest to Amerykanin czy może los kupiono dla gracza, który skorzystał z opcji gry w lotto online. Zachowanie anonimowości w przypadku wygrania dużych pieniędzy na loterii jest jak najbardziej zrozumiałe. Wygrana w lotto zawsze zwraca duże zainteresowanie i prowokuje oszustów i naciągaczy, którzy chcieliby wydrzeć nowemu lotto milionerowi jak najwięcej.

Numery lotto, które przyniosły wygraną w Powerball to 9, 32, 36, 44, 65, a tzw. liczba Powerball to 1.

Jeden z przedstawicieli Arizona Lottery, oddziału odpowiedzialnego za loterię Powerball w Arizonie przyznał, że wygrana w lotto to naprawdę wspaniałe wydarzenie nie tylko dla nowego lotto milionera, ale również dla organizatorów, ponieważ główna nagroda w Powerball padła w tym stanie pierwszy raz od 2015 roku. Poza prestiżem, w grę wchodzi również kwestia podatku, który pozostanie na użytek stanu Arizona. Gracz zdecydował się na wypłatę jednorazową, po potrąceniu stosownych opłat o wysokości 36 400 000 dolarów.

Kto nie chciałby wygrać dużych pieniędzy w lotto? Warto sprawdzić aktualne kumulacje w Powerball i innych loteriach dostępnych przez Internet, kupić szczęśliwy los i zagrać o wielomilionowe kumulacje i największe nagrody pieniężne o wysokości nawet 100 czy 200 milionów dolarów. To nie żart! Stawiając na zagraniczne loterie liczbowe można zagrać o nawet kilkaset milionów dolarów!

Lotto online

Największa kumulacja Lotto - 60 milionów złotych!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy Lotto przez Internet.

Graj w Lotto online!

Mega Millions online

Największa kumulacja Mega Millions - 656 milionów dolarów!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy Mega Millions przez Internet.

Graj w Mega Millions online!

SuperEnalotto online

Największa kumulacja SuperEnalotto - 177 milionów euro!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy SuperEnalotto przez Internet.

Graj w SuperEnalotto online!

Eurojackpot online

Największa kumulacja Eurojackpot - 90 milionów euro!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy Eurojackpot przez Internet.

Graj w Eurojackpot online!

Kumulacje lotto online

Największe loterie liczbowe świata i najbardziej atrakcyjne kumulacje lotto do zdobycia.

Informacje o rosnących pulach nagród takich loterii jak: Powerball, Mega Millions, Eurojackpot, SuperEnalotto, EuroMillions, UK Lottery i polskie Lotto.

Graj w lotto przez Internet i wygrywaj ogromne nagrody pieniężne.

Świat lotto online jest przed Tobą otwarty!