Zagraj teraz!

Jak można wykorzystać archiwum lotto?

archiwum lottoCzy zastanawiałeś się kiedyś po co serwisy zajmujące się tematyką loterii liczbowych coraz częściej oferują swoim użytkownikom archiwum lotto? Mnóstwo osób myśli, że archiwalne wyniki losowań nie są już do niczego potrzebne i jedynie zajmują miejsce w przestrzeni internetowej, ale to nieprawda! Wykorzystując takie zbiory danych w odpowiedni sposób, można znacznie zwiększyć swoje szanse na wygraną!

Archiwum lotto jest potężnym narzędziem w rękach matematyków i statystyków, ponieważ na podstawie obserwacji, analiz i obliczeń mogą oszacować prawdopodobieństwo pojawienia się danej liczby w kolejnych losowaniach. Mając listę numerów, które mają największą szansę na to, by zostać wylosowane, można stworzyć bardzo silny zestaw liczb, które można typować przez wiele kolejnych losowań lotto.

Aby przygotować takie obliczenia statystyczne, trzeba przeanalizować dużą ilość danych – archiwalne wyniki losowania lotto wybranej gry liczbowej z wielu tygodni, miesięcy, a nawet lat. Samodzielne zgromadzenie tego typu danych może być trudne, a przede wszystkim bardzo czasochłonne. Właśnie dlatego serwisy internetowe, których obszarem zainteresowań są gry lotto, ułatwiają zadanie swoim użytkownikom prowadząc skrupulatnie lotto archiwum.

W takich zbiorach wyników można z łatwością znaleźć nie tylko wybierane liczby, ale również wysokość wygranych, liczbę zwycięzców, łączną sumę wypłaconych nagród. Można cofnąć się w czasie i sprawdzić ile wyniosła główna wygrana w lotto sprzed tygodni czy miesięcy, zweryfikować kiedy ostatni raz zdobyto rekordową kumulację czy ile razy w danym odcinku czasu została wybrana dana liczba. Ciężko sobie wyobrazić ile czasu zajęłoby samodzielne zgromadzenie takich informacji dla takich loterii jak chociażby Mega Millions czy Powerball.

Dla dobrego statystyka czy matematyka skorzystanie z gotowej bazy danych to pestka. Na całym świecie naprawdę wielu graczy korzysta z archiwum lotto i na jego bazie opracowuje swoje strategie i zestawy liczb, które mają umożliwić rozbicie banku i zdobycie nagrody głównej. Niestety nie są dostępne żadne informacje dotyczące tego ilu graczy stosujących metody statystyczne spełniło swój cel w postaci wygranej w lotto. Pewne jest jednak to, że gdyby metoda nie była skuteczna, nie byłaby stosowana!

A czy Tobie zdarzyło się korzystać z matematycznych obliczeń i typować liczby, których prawdopodobieństwo wylosowania jest najwyższe?

Lotto online

Największa kumulacja Lotto - 60 milionów złotych!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy Lotto przez Internet.

Graj w Lotto online!

Mega Millions online

Największa kumulacja Mega Millions - 656 milionów dolarów!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy Mega Millions przez Internet.

Graj w Mega Millions online!

SuperEnalotto online

Największa kumulacja SuperEnalotto - 177 milionów euro!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy SuperEnalotto przez Internet.

Graj w SuperEnalotto online!

Eurojackpot online

Największa kumulacja Eurojackpot - 90 milionów euro!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy Eurojackpot przez Internet.

Graj w Eurojackpot online!

Kumulacje lotto online

Największe loterie liczbowe świata i najbardziej atrakcyjne kumulacje lotto do zdobycia.

Informacje o rosnących pulach nagród takich loterii jak: Powerball, Mega Millions, Eurojackpot, SuperEnalotto, EuroMillions, UK Lottery i polskie Lotto.

Graj w lotto przez Internet i wygrywaj ogromne nagrody pieniężne.

Świat lotto online jest przed Tobą otwarty!