Zagraj teraz!

Polskie Lotto: Mini Lotek, Multi Multi i tradycyjne Lotto

polskie LottoPolska loteria liczbowa oferowana jest przez Totalizator Sportowy od kilkudziesięciu lat. Przez te wszystkie lata wielokrotnie zmieniała nazwę, przez Duży Lotek, Lotek czy aktualne Lotto. Jednak podstawowa gra liczbowa to nie wszystko, ponieważ krajowy organizator proponuje również szereg dodatkowych możliwości, które zdobywają coraz większą popularność. Tuż obok Lotto w stacjonarnych kolekturach oferowane są również Multi Multi czy Mini Lotek. Czy wiesz coś o tych loteriach?

Zacznijmy od najbardziej znanego czyli tradycyjnego Lotto. Aby wziąć udział w losowaniu, które odbywa się we wtorki, czwartki i soboty, należy wypełnić kupon, na którym gracz ma za zadanie skreślić 6 pośród 49 liczb. Jest to więc klasyczny model lotto. Można wybrać dodatkową opcję Lotto z Plusem, czyli wziąć udział w dodatkowym losowaniu, w którym można wygrać milion złotych. Podstawowa stawka w Lotto wynosi 2 000 000 złotych. Według statystyk, wyniki lotto okazują się być szczęśliwe dla któregoś z graczy średnio raz w tygodniu, czyli uśredniając wynik – raz w tygodniu ktoś z graczy Lotto zostaje nowym milionerem.

Warto zauważyć, że można zastosować system lotto, dzięki któremu można zwiększyć szansę na wygraną. Gra systemowa opiera się o wybór większej ilości liczb – od 7 do 12 spośród 49. Oznacza to, że gracz obstawia wszystkie 6-liczbowe kombinacje, które można z nich utworzyć. Przykładowo wybierając system lotto 8, typuje się 8 liczb z 49, tworzących 28 zakładów prostych. Trafiając “szóstkę”, wygrywa się również 12 “piątek” i 15 “czwórek”.

Równie ciekawą propozycją jest loteria Multi Multi, która pozwala wygrać nawet 25 000 000 złotych! Gracz w tej loterii ma dużą dowolność i sam decyduje za ile chce zagrać i o jaką stawkę chce powalczyć. Losowanie Multi Lotka to wybór 20 spośród 80 liczb. Gracze mogą obstawić od 1 do 10 liczb i właśnie od ilości liczb zależą szanse na wygraną oraz jej wysokość. Trafiając 10 z 10 liczb poza kwotą podstawową, gracz otrzymuje również Bonus, czyli kwotę kumulującą się, której wartość może przekroczyć kilka milionów złotych. Można wybrać Multi Multi z Plusem, gdzie plusem będzie ostatnia, 20-ta wylosowana liczba. W przypadku trafienia plusa gracz wygrywa większą kwotę, niż kwota podstawowa wynikająca z zasad tej loterii. Losowania Multi Lotka odbywają się dwa razy dziennie, o 14.00 i o 21.40. Wyniki Multi Multi można sprawdzić na stronie internetowej organizatora loterii, a także obejrzeć na żywo podczas transmisji online.

Gracz może wybrać stawkę, o jaką zagra w Multi Lotku. Od wysokości stawki zależy wysokość wygranej. Pojedyncza stawka to 2,50 zł lub 5,00 zł przy opcji Multi Multi z Plusem. Typując przy tej stawce 10 liczb, wygrana może osiągnąć 250 000 złotych lub 2 500 000 złotych w opcji z Plusem, powiększone o kwotę Bonusu. Grając stawką 10, los Multi Multi kosztuje 25 zł lub 50 zł w grze z Plusem. W tej opcji gracz zagra o 2 500 000 złotych w Multi Multi i o aż 25 000 000 złotych, powiększone o Bonus, w Multi Multi Plus.

Warto zwrócić uwagę również na Mini Lotto, loterię która nazywana jest również określeniem Mini Lotek. Można w uproszczeniu powiedzieć, że to gra dla tych, którzy chcą za niewielkie pieniądze grać o atrakcyjne stawki. Pojedynczy los kosztuje jedynie 1,25 zł i umożliwia grę o kilkaset tysięcy złotych! Gracz wybiera 5 liczb spośród 42 możliwości. Oczywiście wyboru można dokonać samodzielnie lub skorzystać z metody chybił-trafił. Gracz może zagrać w Mini Lotto z opcją Super Szansa. Wystarczy zaznaczyć odpowiednie pole na kuponie, a siedmiocyfrowy numer z zakresu od 0000000 do 9999999 zostanie naniesiony na kupon. Gra z Super Szansą to dodatkowe 2 zł do kuponu. Losowania Mini Lotto odbywają się każdego dnia o 21.40, a ich wyniki można oglądać podczas transmisji na żywo lub sprawdzać w serwisach, które przedstawiają wyniki losowania lotto.

Lotto online

Największa kumulacja Lotto - 60 milionów złotych!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy Lotto przez Internet.

Graj w Lotto online!

Mega Millions online

Największa kumulacja Mega Millions - 656 milionów dolarów!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy Mega Millions przez Internet.

Graj w Mega Millions online!

SuperEnalotto online

Największa kumulacja SuperEnalotto - 177 milionów euro!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy SuperEnalotto przez Internet.

Graj w SuperEnalotto online!

Eurojackpot online

Największa kumulacja Eurojackpot - 90 milionów euro!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy Eurojackpot przez Internet.

Graj w Eurojackpot online!

Kumulacje lotto online

Największe loterie liczbowe świata i najbardziej atrakcyjne kumulacje lotto do zdobycia.

Informacje o rosnących pulach nagród takich loterii jak: Powerball, Mega Millions, Eurojackpot, SuperEnalotto, EuroMillions, UK Lottery i polskie Lotto.

Graj w lotto przez Internet i wygrywaj ogromne nagrody pieniężne.

Świat lotto online jest przed Tobą otwarty!