Zagraj teraz!

Wygrałeś w lotto? Nie popełnij tych błędów!

lottoRadość z wygranej w lotto jest rzeczą naturalną. Gdy uda się zdobyć główną nagrodę pieniężną w Powerball czy Mega Millions, nic dziwnego, że świeżo upieczony milioner lotto chciałby podzielić się swoją radością nie tylko z najbliższymi, ale z całym światem. Euforia i nieopisane szczęście mogą jednak utrudnić rozsądne podejście i panowanie nad emocjami i naprawdę łatwo popełnić błąd, który może być trudny do naprawienia. Poznaj 3 podstawowe błędy, których należy unikać, by móc cieszyć się z wygranej w lotto bez obaw.

Przede wszystkim nie postępuj pochopnie rzucając pracę! Wiemy, że zdobycie dużych pieniędzy aż kusi, by zrezygnować z pracy i nie robić totalnie nic, poza wydawaniem pieniędzy. Może ciężko w to uwierzyć, ale po kilku miesiącach bezczynności zatęsknisz za pracą i stałym zajęciem. Zamiast więc rzucać pracę, lepiej zrobić sobie przerwę, a potem wykorzystać część pieniędzy wygranych w loteriach lotto, by założyć własny biznes i wykonywać pracę, która da radość, satysfakcję i pozwoli robić to, co się kocha.

Nie rozpowszechniaj informacji o wygranej w lotto! Im mniej osób będzie wiedziało o tym, że w Twoim życiu pojawiła się wygrana lotto, tym lepiej. Doświadczenia lotto milionerów mówią, że bardzo szybko znajdą się osoby, które nagle będą potrzebowały pomocy finansowej i to właśnie Ty będziesz ich zdaniem najlepszą osobą, by tej pomocy udzielić. Szybko znajdą się osoby, które mają kłopoty finansowe, muszą pilnie spłacić długi, potrzebują środków na leczenie. Niestety większość z tych przypadków to jedynie sposób, by wyciągnąć od Ciebie jak najwięcej pieniędzy.

Trzeba poruszyć tutaj jeszcze jeden ważny aspekt. Im więcej osób wie o Twojej nagrodzie zdobytej w Powerball, Mega Millions czy innej loterii, tym większe zagrożenie dla Twojego bezpieczeństwa, a nawet życia. Znane są historie, gdzie milionerzy lotto otrzymywali nie tylko pogróżki, ale również wyraźne sugestie dotyczące porwania dla okupu. By uniknąć takich sytuacji, po prostu nie wolno informować zbyt wielu osób o tym, że zdobyło się nagrodę w loterii liczbowej.

Nie zwracaj na siebie uwagi zakupowymi szaleństwami! To naprawdę bardzo ważne. Jeśli zaczniesz nagle kupować drogie towary, usługi czy nieruchomości, szybko ludzie się zorientują, że albo prowadzisz życie przestępcze albo wygrałeś w lotto. Jeżeli chcesz narazić się na ciągłe prośby o pomoc czy na wspomniane wyżej groźby i zagrożenia – śmiało, kup od razu kilka nowych aut czy ubieraj się w najdroższych butikach i noś najbardziej kosztowną biżuterię.

Jeżeli będziesz przestrzegać powyższych zasad, będziesz mógł w spokoju cieszyć się ze swojej wygranej. Pamiętaj, że milionerzy lotto mają przed sobą poważne, odpowiedzialne zadanie, by rozsądnie postępować ze zdobytymi pieniędzmi. Tu nie ma miejsca na brak rozsądku i rozwagi.

Lotto online

Największa kumulacja Lotto - 60 milionów złotych!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy Lotto przez Internet.

Graj w Lotto online!

Mega Millions online

Największa kumulacja Mega Millions - 656 milionów dolarów!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy Mega Millions przez Internet.

Graj w Mega Millions online!

SuperEnalotto online

Największa kumulacja SuperEnalotto - 177 milionów euro!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy SuperEnalotto przez Internet.

Graj w SuperEnalotto online!

Eurojackpot online

Największa kumulacja Eurojackpot - 90 milionów euro!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy Eurojackpot przez Internet.

Graj w Eurojackpot online!

Kumulacje lotto online

Największe loterie liczbowe świata i najbardziej atrakcyjne kumulacje lotto do zdobycia.

Informacje o rosnących pulach nagród takich loterii jak: Powerball, Mega Millions, Eurojackpot, SuperEnalotto, EuroMillions, UK Lottery i polskie Lotto.

Graj w lotto przez Internet i wygrywaj ogromne nagrody pieniężne.

Świat lotto online jest przed Tobą otwarty!