Zagraj teraz!

Zagraj przez Internet w europejskie lotto!

europejskie lottoEuropejskie loterie liczbowe to potężny wachlarz propozycji wchodzących w skład świata gier lotto. W Europie funkcjonuje kilka dużych loterii, które przyciągają zainteresowanie graczy z całego świata. Dziś, w tym artykule chcielibyśmy przybliżyć charakterystyki największych gier liczbowych w Europie i zachęcić do gry przez Internet, ponieważ dziś z każdego miejsca na świecie można zagrać w takie gry jak Eurojackpot, SuperEnalotto, UK Lottery, EuroMillions czy polskie Lotto!

Zacznijmy od wielkiego hitu, jakim bez wątpienia jest loteria Eurojackpot. To gra, w której maksymalna kumulacja może wynieść 90 000 000 euro! Czy trzeba mówić coś więcej, by zachęcić do gry? To europejskie lotto dostępne jest w stacjonarnej formie np. na terenie Niemiec, gdzie w każdej stacjonarnej kolekturze można kupić losy i włączyć się do gry o bardzo duże nagrody. Wyniki losowania lotto Eurojackpot są dostępne w wielu internetowych serwisach, ponieważ gracze nie tylko z Niemiec, ale również z wielu innych krajów świata są zainteresowani rezultatami. Aby zagrać, wystarczy wybrać 5 liczb z zakresu od 1 do 50 oraz 2 liczby dodatkowe od 1 do 10. Oczywistym jest, że aby odebrać główną nagrodę, należy trafnie wytypować wszystkie liczby. Losowanie Eurojackpot odbywa się raz w tygodniu, w każdy piątek.

UK Lottery to narodowa loteria w Wielkiej Brytanii. Do niedawna była dostępna jedynie stacjonarnie, a teraz dzięki serwisom internetowym praktycznie każdy może zagrać w UK Lotto online. Ta loteria to oczywiście wygrane w funtach brytyjskich, a jej podstawowa stawka to 2 700 000 funtów szterlingów. Rekordowa kumulacja osiągnęła aż 42 000 000 funtów! Można śmiało powiedzieć, że to najbardziej rozchwytywana loteria na Wyspach. Kto z Was nie chciałby rozbić banku pełnego funtów i to za pomocą kilku poprawnie wytypowanych liczb? Aby zagrać w UK Lottery: odwiedź stronę i wybierz swoje liczby!

Niewątpliwie godną uwagi jest włoska loteria SuperEnalotto, w której rekordowa kumulacja osiągnęła 187 000 000 euro. Włosi dosłownie oszaleli na punkcie loterii, której wyniki lotto mogą zmienić życie diametralnie i pozwolić na tak lubiany przez Włochów luksusowy i nietuzinkowy sposób życia. Losowanie włoskiego SuperEnalotto odbywa się w każdy wtorek, czwartek i sobotę, wybierane jest 6 liczb z 90 możliwości. Zdobyć główną nagrodę nie jest łatwo, ale gdy już się to uda to można mieć pewność, że będzie ona miała naprawdę imponującą wysokość!

Warto wspomnieć również o polskim Lotto, ponieważ z dnia na dzień zdobywa ono coraz większe zainteresowanie wśród graczy z różnych stron świata. Polakom krajowego Lotto przedstawiać nie trzeba, ale warto wspomnieć, że poza Lotto można grać również w Multi Multi, Mini Lotto, Ekstra Pensję czy Kaskadę. Te gry również są godne uwagi i pozwalają osiągać całkiem przyzwoite wygrane, jeśli oczywiście graczowi dopisuje szczęście. Po polską loterię liczbową sięgają nie tylko okoliczni sąsiedzi, jak Słowacy, Niemcy, Rosjanie czy Ukraińcy, ale coraz częściej przez Internet losy kupują chociażby Chińczycy, gracze z RPA czy Włosi, Francuzi i Brytyjczycy.

Nie można zapomnieć o loterii EuroMillions, która już od wielu lat kojarzy się z wysokimi kumulacjami. Najwyższa kumulacja w tej loterii może osiągnąć 190 000 000 euro. To niewątpliwie zachęcająca pula, która sprawia, że po losy EuroMillions sięga naprawdę wielu graczy, dla których możliwość gry przez Internet jest wręcz darem od losu. Gracz musi wytypować 5 liczb z 50 oraz 2 liczby z 12 możliwości. By wygrać główną nagrodę, należy oczywiście wskazać poprawnie wszystkie 7 liczb. Nie jest to proste, ale właśnie dzięki temu możliwe są naprawdę duże kumulacje.

Warto poznać także amerykańskie lotto – dwie wspaniałe loterie Mega Millions i Powerball, które gwarantują wysokie kumulacje i rekordowe wygrane. Obie są wielkim hitem nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również na całym świecie, ponieważ miłośnicy gier liczbowych doskonale zdają sobie sprawę z ich ogromnych walorów!

Lotto online

Największa kumulacja Lotto - 60 milionów złotych!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy Lotto przez Internet.

Graj w Lotto online!

Mega Millions online

Największa kumulacja Mega Millions - 656 milionów dolarów!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy Mega Millions przez Internet.

Graj w Mega Millions online!

SuperEnalotto online

Największa kumulacja SuperEnalotto - 177 milionów euro!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy SuperEnalotto przez Internet.

Graj w SuperEnalotto online!

Eurojackpot online

Największa kumulacja Eurojackpot - 90 milionów euro!

Sprawdź aktualną pulę nagród i zamów losy Eurojackpot przez Internet.

Graj w Eurojackpot online!

Kumulacje lotto online

Największe loterie liczbowe świata i najbardziej atrakcyjne kumulacje lotto do zdobycia.

Informacje o rosnących pulach nagród takich loterii jak: Powerball, Mega Millions, Eurojackpot, SuperEnalotto, EuroMillions, UK Lottery i polskie Lotto.

Graj w lotto przez Internet i wygrywaj ogromne nagrody pieniężne.

Świat lotto online jest przed Tobą otwarty!